Stay on this page and when the timer ends, click 'Continue' to proceed.

Continue in 17 seconds

Išli sa roztrhať kvôli penalte. Nebudem to akceptovať, bolo to naposledy, vravel tréner

Source: sportnet.sme.sk

BRATISLAVA. Stav duelu bol 4:0 a Chelsea mala nakročené k zisku troch bodov. Prebiehala 61. minúta a strelec hetriku z prvého polčasu Cole Palmer sa prebíjal s loptou do pokutového územia, kde ho poslal súper k zemi. Rozhodca ale nefúkol do píšťalky.

Akcia pokračovala, následne bol zastavený jebo spoluhráč Noni Madueke, tentokrát už podľa rozhodcu nedovolene. Nasledoval pokutový kop a s ním aj obrovský chaos.

Loptu mal v rukách hráč Chelsea Malo Gusto, keď sa za ním rozbehla dvojica Madueke a Nicolas Jackson. Prvému menovanému sa podarilo Gustovi loptu vytrhnúť z rúk. Začala hádka o to, kto by mal realizovať pokutový kop.