Stay on this page and when the timer ends, click 'Continue' to proceed.

Continue in 17 seconds

V Oravskom Bielom Potoku sledovali diváci šou jedného muža, Zuberec vyhral po päťzápasovom pôste

Source: myorava.sme.sk

Klin (v zelenom) doma nestačil na Leštiny po výsledku 0:3. (Zdroj: Tomáš Ferenčík)

Rabča hrá na jar v dobrej forme. Habovke sa v posledných zápasoch, napriek skvelej hre, výsledkovo veľmi nedarilo. I tak sme očakávali dobrý a vyrovnaný zápas.

Bohužiaľ pred hostí z Rabče, domáci podali pravdepodobne svoj najlepší výkon v tejto sezóne. Skóre otvoril v 10. min Bútora a hoci si domáci vypracovali ešte niekoľko šancí, do prestávky sa už skóre nemenilo.

Po zmene strán sa presadil najskôr Mikuš a o štyri minúty strelil svoj druhý gól Bútora. Hosťom nemožno uprieť snahu a ukázali aj futbalovosť. S loptou na kopačkách hrali presne a hráči o sebe vedeli.

Zakaždým však na nich čakala organizovaná defenzíva, ktorá v tomto zápase pracovala naozaj ukážkovo. Záložníci Habovky potom mohli podnikať rýchle priamočiare útoky a naďalej hroziť pred bránou Rabče. V samotnom závere ešte upravil stav zápasu na 4:0 Lajčin.

Alexander Pilarčík

DOMÁCI: A. Pilarčík - Jandura, Vitanovec, Kuboš, Tomaga, Hvolka, Mores, Mikuš, Bútora, Dolník (86. Klimek), Lajčin

HOSTIA: Serdel - Kekeľák, Kvasňák (76. Skutka), Macala, Iskierka (55. Sunega), Babečka, Fajčák, Sroka, Krivanka, Bartkovjak, Bajčičák